Prosjektbilde for Drømmetur til Hunderfossen eventyrpark 2026

Drømmetur til Hunderfossen eventyrpark 2026

Alle pengene som samles inn går til å dekke overnatting for våre medlemmer

I 2026 fyller foreningen 50 år. I den forbindelse vil vi gi våre medlemmer en drømmetur til Hunderfossen eventyrpark. 

Året 2025 gikk turen til Dyreparken kristiansand. Der var vi 70 deltagere som hadde ett fantastisk opphold i 4 dager. 

Pinsen 2026 reiser forhåpentligvis like mange om ikke flere på tur. Vi vil gi våre medlemmer 2-3 dager i hunderfossen og Lilleputthammer. Vi skal booke oss inn på hotell i nærheten av parken.

Alle pengene som samles inn går til å dekke opphold for familiene, samt inngangsbilletter til parken.

Vi håper alle støttespillere der ute;  medlemmer, støttemedlemmer, familie og kjente har et hjerte og omtanke for foreningen og kan hjelpe oss. Vi setter pris på all støtte vi får.

Vi er ett lite fylkeslag med 35 barn med medfødt eller tidlig ervervet hjertefeil. pr i dag har vi 15-20 aktive familier som deltar på samlingene våre. 

Ikke alle hjerter banker likt.

Drømmetur til Hunderfossen eventyrpark 2026

2 200 kroner innsamlet

6 givere
42 dager igjen
3% av 70 000 kr
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Mona Foss
  2. 1 ga anonymt
  3. Anonym
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
FORENINGEN FOR HJERTESYKE BARN NORD-TRØNDELAG er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×