Hopp til hovedinnhold
Prosjektbilde for Støtt Kongsgårdsmoen Skolekorps

Støtt Kongsgårdsmoen Skolekorps

Alle pengene som samles inn vil gå til drift av korpset.

Kongsgårdmoen skolekorp er i rute til 17.mai, men det blir en litt annen feiring enn vanlig. Kafedrifta på 17. mai er den største dugnadsinntekta korpset har, og denne faller bort i år. 

Korpset vil likevel bli å se og hører i lokalmiljøet 17. mai - for ut å masjere skal vi med 2 meter mellom rekkene. Er du en av de som setter pris på innsatsen vår blir alle bidrag på denne spleisen tatt imot med takk!

Støtt Kongsgårdsmoen Skolekorps

5 050 kroner innsamlet

21 givere
Avsluttet 30.05.2020
101% av 5 000 kr
Verifisert
Hege Langjord
står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Sonja og Bjørn Ivar Dalshagen
  3. 3 ga anonymt
Hjelp Hege Langjord å nå frem til flere!
Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Hege Langjord er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×