Støtt FAU på Tjensvoll skole og kjøp et Digitalt kakestykke og kaffe til 17 mai.
Foreldreutvalget ved Tjensvoll skole har i alle år forsøkt å bidra med frivillig arbeid og litt midler for å støtte aktiviteter som kommer skolebarna og nærområdet til gode. Gjennom å blant annet bidra til å arrangere 17 mai i skolegården, har FAU hatt overskudd til å støtte skolen med opplæringsmateriell og premier knyttet til refleksaksjon hver høst, supplert med litt leker og beplantning i skolegården, samt at det blir brukt til å vedlikeholde videre utstyr for å kunne arrangere 17 mai i skolegården for skolens elever, naboer og nærområdet generelt.
I år blir det ikke vanlig arrangement i skolegården, og inntektene uteblir naturlig nok. Vi har fått flere henvendelser fra folk i lokalmiljøet om at de ønsker å kunne bidra med en liten oppmerksomhet. Dette for at vi skal kunne fortsette å tilby elevene våre de vanlige aktivitetene til neste år, samt å sikre at vi står rustet til å arrangere et forrykende 17 mai for nabolaget igjen i 2021.
Ønsker du å bidra til dette arbeidet hadde det vært skikkelig hyggelig om du ville kjøpt et digitalt kakestykke og kaffi til 50kr, eller rett og slett gi en valgfri sum som du ønsker. Vi ønsker deg og dine en kjekk 17 mai, og gleder oss til å fortsette tradisjonene våre sammen til neste år. På forhånd tusen takk for din støtte :-)


