Hopp til hovedinnhold

Nyeste oppdatering

«Er litt i små sjokk, det kommet inn 6199kr😭😭❤️❤️ Tusen tusen takk for alle bidrag. Tusen takk for alle tingene til sse!»

Spesial sykehuset for epilepsi trenger leker/spill/bøker til barna på avdelingen❤️

Pengene vil 100% gå til barna/ungdommene her på telemetri avdelingen på spesial sykehuset for epilepsi. Stort ønske om små premier til barna etter tester og div prøver. Bøker Spill Puslespill (til alle aldre) Musikk Babyleker Dukker Biler Lego/duplo

Hei! 

jeg er ikke helt sikker på hvor jeg skal starte. men vi er på sse (spesial sykehuset for epilepsi) (AVD Telemetri) 

vi er Christian og Isabell.

Her er Christian en glad, snill, omtenksom, rampete og morsom gutt på 8 år:blue_heart:

fikk diagnosen epilepsi med godartet svulst i hode  juni -19

Han er en tøffing som tar undersøkelser, blodprøver, samtaler og alt legene/sykepleierene ber om på strak arm.

han har nå vært "låst" inne på dette rommet i  ca 80 timer:flushed: ikke klaget eller noe (selvom det er lov )


Jeg er da Isabell. Går under navnet mamma ca 100013815348 om dagen. Har 3 nydelige barn. Christian 8, Ayla 6 og Julian 1. Har også verdens beste kjæreste som støtter meg/oss i alt vi gjør:blue_heart::pray::blue_heart: 

Sånn ser det ut her vi sitter/ligger. 


som på de fleste sykehus, ganske grått å kjedelig. Her er man alt i fra 24 timer til 72 timer eller mer. Timene her blir lange, spesielt for barna. De bør holde seg midt i rommet her hele tiden, det er pga kameraet og ledningene som de har på seg. 

sykepleierne som er her er helt supre. De løper rundt med mat og drikke. Kommer inn å spør oss om vi trenger noe. setter seg ned å slår av en prat med barna og med oss foreldre.   

de gjør alt de kan.. men det er ikke mye å tilby her. Det er så si tomt for leker, premier, biler, duker, duplo,lego, iskrem til barna som tar blodprøver. å jeg synes det er trist. Her ser dere lekene :point_down:

Mye? Nei:cry:

(det er ett lite lager til med noe mer leker, men det er ikke mye.

Vi har fått låne PlayStation 3 til min 8åring. de hadde bare ett spill å låne oss, på det spillet var det 18 års grense :flushed: heldigvis fikk jeg låne en Nintendo ds av ei venninne og min bror lånte oss noen ps3 spill (som nå er donert bort til denne AVD)

vi venter også på ca 20 PlayStation 3 spill som er donert til denne AVD :heart:️Noen mennesker er bare fantastiske!!:heart:️

 Christian og jeg har også kjøpt 30 is til avdelingen i håp om at noen barn her får en liten ekstra belønning når de har undersøkelser eller blodprøver :pray:

Er det noen her ute som kan hjelpe oss å hjelpe Telemetri avdelingen? 

Dette er oss:point_down::heart:️

Tusen  takk for at du leste dette litt klønete innlegget!! 

En stor varm klem sendes fra Christian og Isabell på Telemetri avdelingen på Sse:pray::heart:️

Spesial sykehuset for epilepsi trenger leker/spill/bøker til barna på avdelingen❤️

10 950 kroner innsamlet

55 givere
Avsluttet 20.09.2020
36% av 30 000 kr
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Karoline Riber
  2. 6 ga anonymt
  3. Solveig Nordby
    Takk for hva dere gjør, et godt sted å være for både barn og voksne❤️

Hjelp Isabell Sørensen Nordal å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Isabell Sørensen Nordal er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×