Hopp til hovedinnhold

Vi trenger din støtte til å gjøre veganisme enda lettere tilgjengelig

All støtte vil gå til driften av Vegally

Vi trenger deres hjelp:two_hearts:

Vi har et stort ønske om å normalisere veganisme og gjøre det lett tilgjengelig å velge vegansk. Vi har siden oppstart av Vegally brukt mangfoldige timer på å oppsøke produkter, maile produsenter og dratt rundt på forskjellige butikker, restauranter og spisesteder.

På grunn av koronasituasjonen er det begrenset hvor mye vi kan flakse rundt og teste og lete. Dette har gått ut over økonomien og vi klarer dessverre ikke å produsere så mye innhold som vi ønsker. Flere av de vi har samarbeidet med sliter også økonomisk pga krisen vi er inni og et resultat av det er at vi må finansiere en del selv.

Vi har lyst å fortsette å drive Vegally, dele tips og nyheter og få enda flere til å få øynene opp for veganisme. Presse bedrifter for å få de til å lansere mer vegansk og merke tydelig hva som er egnet for veganere.

Liker du det vi gjør og kunne tenkt deg å støtte oss? Vi setter enormt pris på hver eneste krone, og som takk kommer vi til å sende ut endel produkter vi har til overs til noen av dere. Alle som overfører vil også få et takkekort i posten:two_hearts: (send oss en melding på Instagram (@Vegally.life) med  adressen)

Vi trenger din støtte til å gjøre veganisme enda lettere tilgjengelig

2 200 kroner innsamlet

15 givere
Avsluttet 30.12.2020
88% av 2 500 kr
Verifisert
Amalie Meinhold
står bak spleisen
VEGALLY MEINHOLD mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anonym
    3 givere ga anonymt
  2. Christina Johannsen
    støttet og skrev en hilsen
    ♥️🥦
  3. Anonym
    4 givere ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Amalie Meinhold å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Amalie Meinhold er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×