Marens bursdagsspleis for Servicehundforbundet
I juli fikk jeg mulighet til å være med og stifte Servicehundforbundet, og det skulle vise seg å være en suksess fra dag en. Forbundet består av en meget engasjert og inkluderende gjeng, som utfyller hverandre på en veldig fin måte. Jeg er sikker på at vi kan få til mye bra i tiden fremover, men for å nå de målene vi har satt oss er vi avhengig av å få inn økonomiske midler.
Vi planlegger blant annet å arrangere et fysisk treff for våre medlemmer i 2021, men er ikke berettiget støtte fra det offentlige før vi kan vise til to års drift med revidert regnskap. Vi må derfor finne kreative måter å få inn økonomiske midler på. Fysisk treff er viktig for at vi skal kunne utøve likemannsarbeid, samt inispirere og hjelpe hverandre med å videreutvikle hundenes arbeidsoppgaver. Siden den norske servicehundordningen og Servicehundforbundet er mine store hjertesaker, har jeg valgt å opprette en bursdagsspleis hvor alle inntekter vil gå til Servicehundforbundets treff 2021. Alle bidrag, uansett størrelse, er svært kjærkomment <3
Gå gjerne inn på Servicehundforbundets nettsider for mer info om forbundet, www.servicehundforbundet.no, eller følg oss på Facebook.

