Hopp til hovedinnhold

Nyeste oppdatering

«Takk alle sammen!! ⚽❤️»

Ny kunstgressbane på Vear ⚽⚽

Ny kunstgressbane på Vear.

Vear if er godt igang med planlegging av ny kunstgressbane her på Vear. Men før det første spadetaket kan foreligge, trenger vi  hjelp og bidrag fra alle som har muligheten til det. 

Vear er blitt ett av de mest voksende tettstedene i den senere tid, som igjen gjør at vi sårt trenger å vokse på det å kunne levere ett godt tilbud til alle barna som vokser opp her. 

Fotballen er den idretten som har flest medlemmer i klubben per dags dato og det vil heller ikke bli mindre med den store veksten vi har her på vear i tiden fremover. 

La oss gå sammen for å gi barna og nærmiljøet ett tilbud som står i stil til den store utviklingen vi har. 

Per i dag så har vi ikke ett tilbud som er godt nok til fotballen her på Vear.

Håper med dette at de av dere som har muligheten gir et bidrag slik at vi får realisert en fremtid, en fremtid for barn og unge her på Vear. 

Et attraktivt nærmiljø med et mangfold av tilbud vil igjen øke boligmarkedet vårt, så jeg tenker at et bidrag vil på sikt lønne seg for oss alle. 

Gi barna våre det de fortjener 🙂⚽⚽

Ny kunstgressbane på Vear ⚽⚽

34 270 kroner innsamlet

94 givere
Avsluttet 19.06.2022
17% av 200 000 kr
Verifisert
Hans Thomas G Andersen
står bak spleisen
VEAR IDRETTSFORENING mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Fotballgutta fra Tønsberg
    Fra en gjeng som elsker å spille fotball. Her er 2000kr. Stå på!
  2. Hemmelig
    Fra en fan i Hamar. Lykke til!
  3. 3 ga anonymt

Hjelp Hans Thomas G Andersen å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Hans Thomas G Andersen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×