Hopp til hovedinnhold

Bli med på dugnaden. Nå bygger vi isbane til barna - selv!

Alle pengene går til bygging av ny isbane.

I år etter år har barna og de unge i Stjernen Ung ventet på mer istid. Nå kan drømmen endelig bli til virkelighet: Klubben mangler bare 400.000 kroner for å selv bygge en ny isflate til de unge.

Planene ligger klare, prosjektet har fått grønt lys. Stjernen Ung vil bygge isbane på Værste – vegg i vegg med aktivitetssenteret StjerneVærste. Isbanen kan stå klar allerede om få måneder.

Klubben har siden i våres jobbet hardt med å sikre finansiering på drøyt 5,5 millioner. Med klubbens egne midler har Stjernen Ung nå samlet inn over 5,1 millioner kroner. Nå gjenstår de siste 400.000 kronene for å komme helt i mål. Nå kan du bidra til at prosjektet blir realisert.

Bli med og støtt oss slik at vi forhåpentligvis kan tilby våre iskrigere to isflater fra høsten 2023.

Stjernen Ung takker for alle bidrag, både store og små. La oss vise hvilken dugnadskraft som ligger i Fredrikstad.

Bli med på dugnaden. Nå bygger vi isbane til barna - selv!

46 250 kroner innsamlet

54 givere
Avsluttet 15.01.2023
30% av 150 000 kr
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Magnus Kristiansen
  2. Karoline Nygård
  3. 2 ga anonymt

Hjelp STJERNEN HOCKEY FREDRIKSTAD å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
STJERNEN HOCKEY FREDRIKSTAD er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×