Hopp til hovedinnhold

Få Ini på tur til Liverpool!

Innsamlede midler går til fotballtur til Liverpool. Midler som er til overs gis til et veldedig formål etter Ini sitt ønske.

Alf Inge Jåtten, bedre kjent som Ini, fikk høsten 2020 konstatert tarmkreft med spredning. 

Siden den gang har det vært en lang kamp med både opp- og nedturer. På tross av stor optimisme gjennom denne tøffe tiden bestemte Ini seg for å avslutte videre behandling i februar 2023. 

Ini har valgt stor åpenhet rundt sin egen situasjon, sist i en veldig god artikkel i Jærbladet. Her forteller han at han trolig har kort tid igjen og det han ønsker av opplevelser bør skje så raskt som mulig. 

Ini har vært en sentral del av Rogalandsfotballen i flere tiår og han har dømt kamper på uttallige fotballbaner. Vi i Klepp Idrettslag er utrolig stolte over at Ini har representert klubben i så mange år og hans dugnad til idrettslaget opp igjennom årene har vært ubeskrivelig! Vi ønsker å arrangere en tur til Liverpool og Anfield for en av idrettslagets største hedersmenn! På turen vil Ini bli ledsaget av personer tilknyttet Klepp Idrettslag. 

Idrettslaget har reservert fire pakkebilletter via Norway Sports Travel med et sømløst opplegg for en best mulig opplevelse. Turen går fra 5-7 mai med Liverpool - Brentford på Anfield som turens høydepunkt! 

Samtlige av innsamlede midler vil gå uavkortet til turen. Eventuelle midler som er til overs vil gå til et veldedig formål etter Ini sitt eget ønske. 

Vi vet at mange privatpersoner ønsker å bidra til dette, men vi håper også at lokale klubber i Rogaland ønsker å bidra til å oppfylle ønsket til en hedersmann som i flere tiår har stått på for den lokale fotballen! 

Få Ini på tur til Liverpool!

147 660 kroner innsamlet

465 givere
Avsluttet 21.03.2023
196% av 75 000 kr
Klepp Idrettslag
Verifisert
Thomas Langholm Engen står bak spleisen
KLEPP IDRETTSLAG mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Espen Fjogstad
    støttet og skrev en hilsen
    God tur Ini!
  2. Alf Inge Lima
    støttet
  3. Anonym
    1 giver ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Klepp Idrettslag å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Thomas Langholm Engen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×