Hopp til hovedinnhold

Kunstauksjonen REDD BARNA❤️

ALL inntekt fra kunstauksjonen og kaféen går til LEGER UTEN GRENSER og det fantastiske arbeidet de gjør.

Kjøp kunst med god samvittighet❤️

Som du kanskje har sett på sosiale medier arrangerer vi lørdag 16. desember  kunstauksjon og kafé på LHL-senteret i Brønnøysund - hvor 31 kunstnere har donert ett verk hver. Fra Håkon Bleken, 95 år - til Tuva Hamnes, ung og lovende kunststudent fra Brønnøysund.

ALL inntekt fra auksjonen og kaféen går til Leger uten grenser - og det uvurderlige arbeidet de gjør for barna på Gaza❤️

Dette er ikke en politisk aksjon - kun humanitær.

Auksjonen starter klokken 15:00, men du kan forhåndsby på vårt arrangement på Facebook: https://fb.me/e/8pXgbnfmw  Legg inn ditt bud i kommentarfeltet under kunstnerpresentasjonen på eventet.

VI HÅPER DU VIL BIDRA❤️

Kunstauksjonen REDD BARNA❤️

145 293 kroner innsamlet

75 givere
Avsluttet 01.01.2024
145% av 100 000 kr
Kunstauksjonen REDD BARNA❤️
Ikke-verifisert
Christina Brekk står bak spleisen
Leger Uten Grenser mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 2 ga anonymt
  2. Kristine Aasen
  3. Rita
    Blix2

Hjelp Kunstauksjonen REDD BARNA❤️ å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Christina Brekk er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×