Hopp til hovedinnhold

La Emely bli hørt!

Alle pengene som samles inn går til å kjempe kampen for at stemmen til Emely skal bli hørt. Advokat utgifter og annen form for hjelp til saken!

Emely gikk bort nesten 13år gammel!

24.01.2023 skjedde det som ikke skulle skjedd. Emely lå på sykehuset fra 24-27 jan. og kjempet for livet.
27.01.2023 kl 20:25 sovnet Emely fredfullt og trygt sammen med pappa, mamma, storesøster og storebror rundt seg.

Fra 3. klasse ble livet til Emely vanskelig. Hun opplevde sterk/stygg mobbing på skole og fritid. Utenforskapen ble for tung å bære!

Både Statsforvalter og Politi har nå henlagt anmeldelsen, så vi trenger nå HJELP for å kunne kjempe kampen videre slik at Emely sin stemme blir hørt. Dette er ufattelig viktig for ALLE barn i Norge, Alle elever trenger et fullgodt rettsvern og en opplæringslov som håndheves etter dens intensjon!

For at Emely sin stemme skal bli kunne bli hørt trenger vi all den hjelp vi kan få for å kunne kjempe kampen videre. Etterforskningen har tatt et år før den ble henlagt.

Dagbladet har fulgt saken fra mai 2023 og vært med å avdekke mange feil i systemet, det er utrolig mange som følger med på denne saken, og vi håper at det er flere som ønsker retferdighet, det skal ikke kunne være mulig at vår kjære Emely skal måtte bøte med livet for så å ikke bli verken sette, hørt eller trodd!!! 

Link: Emely på Benken! 

Emely, nå kjemper mamma og pappa kampen for deg som du ble nødt for å gi opp da du ikke orket å stå i dette mer

La Emely bli hørt!

44 680 kroner innsamlet

182 givere
Avsluttet 22.05.2024
7% av 600 000 kr
Verifisert
Monica Frantzen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anonym
    2 givere ga anonymt
  2. Karina
    støttet
  3. Inger Helene
    støttet
Vis all aktivitet

Hjelp Monica Frantzen å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Monica Frantzen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×