Hopp til hovedinnhold

Hjelp barna i Gaza

Pengene går til katastrofefondet i SOS-barnebyer. Katastrofefondet hjelper barn som har mistet alt i forbindelse med blant annet krig og naturkatastrofer. Akkurat nå går disse pengene til barna i Gaza.

SOS-barnebyers Katastrofefond

Verden har blitt farligere sted for mange barn. Aldri før har flere mennesker vært tvunget på flukt og aldri har så mange sivile blitt drept. Vi tar fortløpende imot barn som har mistet foreldrene sine og gir hjelp til barna som lever i et mareritt.

SOS-barnebyer hjelper barn og familier som er rammet av krig og katastrofer. Vår førsteprioritet er alltid å gi barn omsorg og beskyttelse - og med din hjelp kan vi handle raskt når behovet oppstår.

Hjelp barna i Gaza

800 kroner innsamlet

2 givere
Avsluttet 29.11.2024
Verifisert
Maylea Eggen Wormnæs
står bak spleisen
SOS-barnebyer mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anonym
    3 givere ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Maylea Eggen Wormnæs å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Maylea Eggen Wormnæs er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×