Prosjektbilde for Doner til nødhjelp for mennesker i Gaza – Gi ditt bidrag i dag og gjør en forskjell! #MålForGaza

Doner til nødhjelp for mennesker i Gaza – Gi ditt bidrag i dag og gjør en forskjell! #MålForGaza

Alle innsamlede midler vil i sin helhet gå til nødhjelpsarbeid i Gaza gjennom vårt samarbeid med Humanity First UK og American Near East Refugee Aid (ANERA). Begge organisasjonene jobber direkte i Gaza.

Ungdoms organisasjonen til Ahmadiyya Muslimsk Trossamfunn (Majlis Khuddamul Ahmadiyya), arrangerer en veldedighets kampanje med initativet "Muslimer For Fred". 

Gjennom veldededightes kampanjen #MålForGaza, så ønsker vi å samle inn midler til millioner i Gaza som står overfor en akutt humanitær krise. Vi samler inn midler for å støtte nødhjelpsarbeid, inkludert mat, medisiner og andre livsnødvendigheter. Hver krone utgjør en forskjell! Sammen kan vi bidra til håp og hjelp for dem som trenger det.

Gjennom vipps donasjoner, så har vi samlet inn litt over 40.000 kroner.

Følg med på oppdateringer på Instagram:

@Muslimer.for.fred

Doner til nødhjelp for mennesker i Gaza – Gi ditt bidrag i dag og gjør en forskjell! #MålForGaza

2 100 kroner innsamlet

7 givere
9 dager igjen
2% av 100 000 kr
Armaan Leon Lindstrøm sitt profilbilde
Ikke-verifisert
Armaan Leon Lindstrøm
står bak spleisen
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. 5 ga anonymt
  2. Bushra
    Forsett med det gode arbeidet ❤️
  3. Bo
    #MålForGaza
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Armaan Leon Lindstrøm er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×