Hopp til hovedinnhold
Prosjektbilde for  Hjelp oss å sette opp teltet igjen!

Hjelp oss å sette opp teltet igjen!

Alle pengene som samles inn går til innkjøp av nye deler til telt som skal brukes av Foreningen Tordenskiolds Soldater Stavern og fortsatt lånes ut gratis til 17. Mai-komiteen i Stavern.

Hei!

Vi i Foreningen Tordenskiolds Soldater Stavern trenger din hjelp. Teltet vårt fikk hard medfart i fjorårets storm, og nå er det ødelagt.

Dette teltet er viktig for oss. Hvert år låner vi det ut gratis til 17. Mai-komiteen i Stavern, sånn at alle som jobber for at alle skal ha det bra på denne store dagen er rustet for all slags vær. Vi bruker også teltet ved våre egne arrangement som vi har i Påsken, glad-bil Løpet, Politiets-dag, Julemarked osv..Det vil vi gjerne fortsette med.

Men med et ødelagt telt og en slunken kasse, blir det vanskelig å få til. Derfor håper vi at du har lyst til å bidra med en liten slant, så vi kan få kjøpt et nytt telt.

Alle bidrag, store som små, hjelper oss et skritt nærmere målet. Sammen kan vi sørge for at 17. mai-feiringen i Stavern blir like bra som alltid!

Tusen takk for din støtte!

Hilsen oss i Foreningen Tordenskiolds Soldater Stavern.

Hjelp oss å sette opp teltet igjen!

3 650 kroner innsamlet

14 givere
Avsluttet 22.04.2025
45% av 8 000 kr
Foreningen Tordenskiolds Soldater Stavern
Verifisert
Ellen Marie Borge Johnsen står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Ove Munthe-Dahl
    Lykke til!
  2. Thomas
    Håper dette hjelper litt
  3. 3 ga anonymt
Hjelp Ellen Marie Borge Johnsen å nå frem til flere!
Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Ellen Marie Borge Johnsen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×