Hopp til hovedinnhold

Bli med på en SPLEIS for ny LSP scootepark!

Pengene går til LSPfamilien for å leie et lokale for innepark.

LSPfamilien trenger din hjelp for å gjenåpne en etterlengtet innendørspark!

Scootemiljøet rundt LSP har siden 2013 hatt sin egen miniskatepark– et aktivitetsrom for triksesparkesykkel, blades, skateboard og BMX. Under Lockdown i 2020-2021 mistet vi dessverre dette rommet og det har vært dypt savnet siden – særlig i vinterhalvåret.

Pengene fra Spleisen går til LSPfamilien for å leie et lokale i Østerdalsgata 1. 

LSPfamilien tiltrekker seg mange barn og unge med mye energi, og på regnværsdager og kalde vinterkvelder er behovet for et trygt aktivitetsrom stort. Nå vil vi skape dette rommet på nytt – med din hjelp!

Hvor mye vi klarer å samle inn, bestemmer størrelsen på lokalet vi kan leie. Tidligere hadde vi ca. 50 m² med flyttbare elementer som rails, ledge og quarter langs veggen – alt laget på dugnad. Og vi gjør det igjen!

Veggene skal fylles med fargerik kunst og rommet skal fylles med aktivitetsglede, fellesskap og ungdommelig kreativitet. En leken oase der du kan vokse kunstnerisk og som menneske.

Takk for at du bidrar 💛

Se mer informasjon på leosparken.weebly.com

(Merknad: LSPfamilien GKV UNG er vårt tidligere navn. så LSPfamilien mottar innsamlet beløp!)

Bli med på en SPLEIS for ny LSP scootepark!

9 500 kroner innsamlet

9 givere
Avsluttet 05.10.2025
19% av 50 000 kr
LSPfamilien
Verifisert
Erika Aasen står bak spleisen
GKV UNG mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Leo
    ❤️
  3. Steinar Johansen
    Lykke til med innsamlingen!

Hjelp LSPfamilien å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Erika Aasen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×