Prosjektbilde for Andedammen

Andedammen

Alle pengene går til mindre prosjekter, drift og vedlikehold, ibregi av Bjørnevatn Bolyst.

Endelig er det sommer og Andedammen er full av glade barn som let og som slår seg på knærne, hver eneste dag. Vi kom likevel ikke helt i mål med forrige spleis og gjør nå et nytt forsøk. 

Andedammen trenger din støtte for å fortsette å være det fantastiske stedet som det er for store og små, i hele kommunen. Andedammen er etablert av frivilligheten og Bjørnevatn Bolyst er selv ansvarlig for å dekke alle kostander og krefter til vedlikehold. Vi består av noen ganske få personer, så vi trenger din hjelp, gjennom dugnad eller gjennom Spleis. 

I år kommer det både en stor lekebåt med sandkasse og terrengsklie tilpasset barnehagebarn. I tillegg gjelder annet småpuss, reparasjoner og vedlikehold. 

Andedammen er et yndet sted for både barnehager og skoleklasser, og mang en bursdag og arrangement har allerede blitt feiret der. Det er et nydelig sted for å samle små og store på kryss og tvers av det som normalt lager avstand. Andedammen er for alle, gratis og alltid åpen.

Andedammen

14 725 kroner innsamlet

48 givere
3 dager igjen
29% av 50 000 kr
Verifisert
Hilde Marie Wara
står bak spleisen
BJØRNEVATN BOLYST mottar pengene
30 givere har nylig støttet
❤️ 30
støttet nylig
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. 2 ga anonymt
  2. Anja Greiner
  3. Hege og Bjørn 😎
    Veldig bra tiltak 🌸
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Hilde Marie Wara er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×