Hjelp jentelandslaget i fallskjermhopping på vei mot EM og World Cup
Vi er fire jenter og én kameramann som sammen utgjør Norges jentelandslag i fallskjermhopping. I år har vi store mål: Vi skal delta i både EM og World cup – og vi har ambisjoner om å kjempe om medaljer!
2024 ble et år med både fremgang og store utfordringer. Vi jobbet knallhardt mot VM, men kort tid før mesterskapet ble én av våre lagkamerater syk og måtte legges inn på sykehus. Med en reservehopper på laget gjorde vi vårt beste – men kom dessverre sist. Det var tungt, men vi ga oss ikke. Nå er hun heldigvis tilbake på laget med oss.
I år har vi fått to nye medlemmer på laget, og vi har måttet bygge opp kjemien og rytmen på nytt – noe som har vært gøy, men også utfordrende. Samtidig er vi tre studenter på laget, og det økonomiske aspektet ved en så dyr idrett har vært krevende. Likevel er drivkraften vår sterk! Vi trener målrettet og kompromissløst for å prestere best mulig, og for å utvikle norsk fallskjermsport på internasjonalt nivå.
Vi gir alt vi har – men akkurat nå trenger vi litt hjelp fra deg. Om du støtter oss med et lite (eller stort!) bidrag, hjelper du oss med å realisere drømmen – og representere Norge med stolthet på den internasjonale fallskjermarenaen.
Alle bidrag går til å dekke utgiftene til World Cup og EM, samt. trening i forkant av konkurransen
- Thyra Skydive <3
