Til minne om min kjære Baba- et liv som fortsetter å gi 🤍
Til minne for min Baba ❤️
Jeg er sponsor for et større vannprosjekt som gjennomføres av Islamic Relief. Som en del av dette prosjektet ønsker jeg å bidra til byggingen av flere vannbrønner i Keshabpur-området i Bangladesh, der familier lever med store utfordringer på grunn av flom og mangel på trygt drikkevann.
Jeg ønsker å gjøre dette til minne for min kjære baba, slik at brønnene kan bli en sadaqa jariyah for han. Det vil være en veldedighet som fortsetter å gi belønning og velsignelser lenge etter at han er gått bort.
Dette vannprosjektet vil bidra til tilgang til rent drikkevann, barn får gått på skolen uten sykdommer og mødre som slipper å gå flere mil for å hente vann. Dette vil være en del av min babas gode gjerning, men også en belønning for alle dere som bidrar.
Vi vil gjennom prosjektet bidra:
✨ Å gi rent og trygt vann til familier som i dag mangler det
✨Å forbedre helse og forebygge sykdommer
✨Å gjøre hverdagen tryggere for kvinner og barn
✨Å skape et mer bærekraftig og verdig liv i lokalsamfunnet
Dersom det er spørsmål rundt vannprosjektet eller innsamlingen så er det bare å ta kontakt meg på 46 54 82 68 eller Islamic Relief på 68 82 54 46/Info@islamic-relief.co.n
Islamic Relief أشارك اليوم، بقلبي قبل كلماتي، في مشروع مائي كبير تنﻔّذه
في منطقة كيشابور في بنغﻼديش، هناك عائﻼت ﺗُصارع العطش، وأمهات يقطعن المسافات تحت الشمس، وأطفال
.يحلمون بماء نقﻲّ… قطرة ماء قد تكون حياة
في ذكرى والدي الغالي، أهب هذا المشروع لروحه الطيبة
أرجو أن تكون هذه اﻵبار صدقة جارية له، نورًا يرافقه في دار الحق، ورحمة تسقيه كما سقى قلوبنا حﺒًا وحناﻧًا
سيمنح المشروع:
مياﻫًا نقية تروي العطش ✨
صحة أفضل تحمي اﻷطفال من المرض ✨
راحﺔً ﻷمهات أنهكتهن المسافات ✨
حياةً كريمة أكثر إشراﻗًا للمجتمع المحلي ✨
هذا الخير ليس لي وحدي… بل لنا جميﻌ ً ا
كل قطرة ماء ستكون بركة ﺗُكتب لكم، وصدقة ﺗُنير دروبكم، وذكرى جميلة ﺗُخﻠّد أثﺮًا خالﺪًا
لﻼستفسار والمساهمة
68 82 54 46/Info@islamic-relief.co.n
