Hopp til hovedinnhold

Hjelp til Forautomater med chipleser

Pengene som samles inn går til innkjøp av 3 matskåler med chipleser, overskuddet vil gå til Lisaklinikken.

Lørdag forrige uke måtte vi til hastetime hos dyrlegen med katten vår Safira på 11 år og etter ekstra undersøkelser også på mandag har vi fått litt dårlige nyheter. Hevelse i tynntarmen som kan være betennelse eller også kreft. 

Første steg i behandling er å bytte ut maten til Safira, til et spesialfor og håper at dette kan være løsningen. Problemet er at vi også har 2 andre katter, som ikke skal ha samme mat. Safira og Mango har begge vært villkatter og kan ikke håndteres slik som en "vanlig" katt, så det å få gitt de ulik mat gir oss litt utfordringer. Det finnes derimot matskål med chipleser, som gjør at kattene kun får tilgang til sin egen mat. Disse skålene koster ca. 2000kr pr. Stk. Vi har forsikring på kattene, så den medisinske behandlingen er dekket, men på grunn av en veldig stram økonomi akkurat nå så har vi problemer med å få kjøpt inn disse skålene.

Alle bidrag hjelper, og et eventuelt overskudd vil bli donert til Lisaklinikken så andre dyr og eiere kan få den hjelpen de trenger.

Stor klem fra Safira, Mango og Fivel

Hjelp til Forautomater med chipleser

6 500 kroner innsamlet

16 givere
Avsluttet 05.02.2026
100% av 6 500 kr
Verifisert
Ina Aursand Pedersen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Lene
    Håper Saffi får det godt❤️
  2. 2 ga anonymt
  3. Tante Line
    God bedring til fine Safira og lykke til med prosjekt foring❤️

Hjelp Ina Aursand Pedersen å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Ina Aursand Pedersen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×