Hopp til hovedinnhold

Nyeste oppdatering

«Tusen takk for ditt bidrag. Dagens oppdatering 🦾🐕‍🦺😍»

Hippi og jeg ruller 75 km i april, samt rydder, for å løfte frem livet med servicehund 🐾

Pengene går til Servicehundforbundet, og blir brukt til å arrangere en Sommerleir for servicehundekvipasjer fra hele landet, på Eidene. Med din støtte får mennesker med funksjonsnedsettelse og deres servicehunder et sted for fellesskap og støtte.

Mitt navn er Liv Tone, og jeg har min offisielle godkjente servicehund Hippi, som min beste hjelper i hverdagen. 

Jeg har tatt april-utfordringen med å rulle (og gå litt) 75 kilometer sammen med Hippi, samt plukke opp litt på veien, for å samle inn penger til Servicehundforbundet. Fordi dette betyr enormt mye for meg personlig. Alle pengene går rett til Servicehundforbundet. Og ja.. Jeg skal også på årets sommerleir. 🐕‍🦺😍

Jeg håper du har lyst til å bidra til spleisen min. Alle bidrag, små som store, hjelper meg å nå målet.

Tusen takk! 🦾🐕‍🦺😍

Følg oss gjerne på våre sosiale medier:

  • Facebook: https://www.facebook.com/myhippidog
  • Facebook: https://www.facebook.com/Servicehundforbundet

----

En servicehund betyr utrolig mye for brukeren. Disse fantastiske hundene gir ikke bare hjelp til dagligdagse oppgaver, men de gir også en helt unik følelse av trygghet og støtte. Servicehundforbundet er en organisasjon for de som avhengige av servicehund og dens unike egenskaper.

Servicehundforbundets årlige sommerleir for servicehundbrukerne gir en uvurderlig mulighet for både hunder og brukere for å trene sammen, utveksle erfaringer og tips om hvordan hunden kan lette hverdagen for den enkelte.

Mange av medlemmene i Servicehundforbundet har opplevd isolasjon og ensomhet på grunn av deres funksjonsvariasjoner, og treffet gir dem muligheten til å oppleve sosialt samvær og fellesskap. Dette er viktig for både hund og bruker, slik at de blir trygge på å være på offentlige steder og være med på reiser.

Din støtte vil hjelpe Servicehundforbundet med å kunne arrangere denne sommerleiren som er så viktig for både servicehundene og brukerene. For mange er dette den eneste ferien de har mulighet til å dra på i løpet av året!

Din støtte vil hjelpe Servicehundforbundet med å kunne arrangere sommerleir og regionale treff som er svært viktige for både servicehundene og brukerene. Pengene vil bidra til å gi medlemmene en uforglemmelig opplevelse fylt med sommer og sol, aktiviteter, fellesskap, støtte og håp.

Hjelp oss med å gi mennesker med funksjonsnedsettelser og deres servicehunder et sted å samles og finne fellesskap og støtte. Hver eneste krone vil gå til å skape en positiv forskjell for både menneskene og deres servicehund.

Takk for din støtte! 🦾🐕‍🦺😍

Webside Servicehundforbundet: https://www.servicehundforbundet.no/

Støtt spleisen

Gi et valgfritt beløp

Gi det du vil

For deg som vil støtte med et valgfritt beløp

Kjøp produkter

Spleis sender alle produkter direkte hjem til deg. Forventet leveringstid er 5 - 12 dager.

Digitale påskelodd

Vinnersjanse 1:50
50 kr
17 solgt
Velg antall
4

Gratulasjonskort

Pakken inneholder 18 kort i ulike motiver, med konvolutter.
250 kr
1 solgt
Velg antall
1

Hippi og jeg ruller 75 km i april, samt rydder, for å løfte frem livet med servicehund 🐾

9 105 kroner innsamlet

47 givere
20 dager igjen
60% av 15 000 kr
Verifisert
Liv Tone Lind
står bak spleisen
SERVICEHUNDFORBUNDET mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Tone
    Lykke til med Spleisen, blir gjerne med på flere rulle/gåturer mot målet 😎
  2. Anne Katrin Lind
  3. 1 ga anonymt

Hjelp Liv Tone Lind å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Liv Tone Lind er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×