Beholde Dyregleden i Vikersund🐾❤️
🐾 Hjelp oss å redde dyrebutikken i Vikersund 🐾
Dette er ikke bare en butikk for oss.
Dette er hjertet vårt, drømmen vår – og et sted vi hver eneste dag får møte mennesker og dyr vi bryr oss oppriktig om ❤️
Nå står vi i en situasjon vi aldri håpet skulle komme. Gårdeier skal selge lokalene, og dersom vi ikke klarer å skaffe kapital til å kjøpe dem, kan vi miste muligheten til å fortsette.
Vi ønsker så inderlig å bli værende i Vikersund.
Vi ønsker fortsatt å kunne hjelpe deg som kommer inn døra med spørsmål, bekymringer og glede rundt kjæledyret ditt. Fortsette å fylle hyllene med trygge produkter, godt fôr, kvalitetsutstyr og snacks vi kan stå inne for. Fortsette å tilby hundefrisør, kloklipp og omsorg for små og store firbeinte venner.
For mange er dette mer enn en butikk.
Det er et sted hvor man blir sett. Hvor både mennesker og dyr blir møtt med varme, tid og omtanke 🐶🐱🐰
Vi har lagt hele hjertet vårt i dette stedet. Lange dager, sene kvelder, bekymringer og glede – alt fordi vi elsker det vi gjør og menneskene rundt oss.
Nå trenger vi hjelp.
Alle bidrag, store eller små, betyr mer enn dere aner. Og hvis du ikke har mulighet til å støtte økonomisk, betyr det også enormt mye om du deler spleisen videre.
Sammen håper vi å kunne sikre at Vikersund fortsatt har en lokal dyrebutikk med fokus på trygghet, service og kjærlighet til dyr ❤️
Fra bunnen av hjertet vårt – tusen takk for at du leser, støtter og heier på oss 🐾
Lokalet har fått en takst på 2.7mill. For ett lån i banken har Dyregleden ett stor behov for kapital.

