Hopp til hovedinnhold

Innsamling til seilskute for sjøspeidarane

Alle pengane går til kjøp av båt og klargjering av denne for aktivitet med ungdommen i bygda.

Vi ønsker å starte opp sjøspeidar i Ulsteinvik i regi av Ulstein KFUK-KFUM-Speidarar. Målet er å gi barn og ungdom i området god tilgang til sjøen, samt opplæring i maritime ferdigheter og kystkultur. Gjennom ulike opplegg og turar vil vi skape gode minner og gi fleire muligheten til å oppleve den flotte skjærgården vi har rundt oss.

For å få dette til treng vi vår eigen båt, og vi starter derfor ei kronerulling. Målet er å samle inn 700.000,- totalt.

Allereie no har vi fått viktige bidrag: frå Sparbankstifelsen 300.000, Ulstein KFUK-KFUM-Speidarar har bidrege med 50.000, og Sparebanken Møre med 25.000.

Di støtte vil bidra direkte til at barn og ungdom i Ulsteinvik får trygge og lærerike opplevingar på sjøen – og til at vi kan ta vare på og vidareføre kystkulturen vår.

Innsamling til seilskute for sjøspeidarane

0 kroner innsamlet

0 givere
200 dager igjen
0% av 100 000 kr
Sjøspeidarane i Ulsteinvik
Ikke-verifisert
tobias hatloy står bak spleisen
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Hjelp Sjøspeidarane i Ulsteinvik å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
tobias hatloy er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×