Hopp til hovedinnhold

Stjålet ATV

Alle pengene som samles inn går til å dekke ny ATV med belter og snøfreser. Et evt overskudd vil gå uavkortet til rekrutteringsarbeid i Tromsø Skiklub - hopp

Mellom 4.mai og 8.mai i år hadde Tromsø Skiklub - hopp innbrudd i vår avlåste stålcontainer. Vi ble frastjålet vårt viktigste prepareringsutstyr, en 2018 Can-Am Outlander 1000 med beltekit og Rammy snøfreser.  https://www.itromso.no/nyheter/n/16qWVq/de-tok-alt-som-er 

De store bakkene våre og slettene prepareres med tråkkemaskin, men i rekruttbakkene K6 og K15 er det på grunn av sommerhopping for smalt mellom sikkerhetsvantene til å komme til med en tråkkemaskin med vinsj. Derfor ble denne ATV’en brukt til å preparere unnarennet på våre to viktigste bakker, K6 og K15. 

I forkant av hoppsesongen 2026/27 er vi nødt til å ha fått kjøpt inn en ny ATV med beltekit og snøfreser for å kunne holde rekruttbakkene hoppklare. Uten aktivitet i disse bakkene vil klubben dø ut. 

Stjålet ATV

97 456 kroner innsamlet

29 givere
81 dager igjen
38% av 250 000 kr
Tromsø Skiklub - Hopp
Verifisert
Kåre A Bjørkli-Eriksen står bak spleisen
TROMSØ SKIKLUB mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Spleisens sponsorer

  • S
    Stein Johannessen 50 000 kr

Siste aktivitet

  1. Fansen
    støttet og skrev en hilsen
    Hipp hopp, don’t stop
  2. Anonym
    1 giver ga anonymt
  3. 👍
    støttet og skrev en hilsen
    👍
Vis all aktivitet

Hjelp Tromsø Skiklub - Hopp å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Kåre A Bjørkli-Eriksen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×