Hopp til hovedinnhold

Løp for meg 2026 - Hamrevann rundt

Inntektene fra Løp for meg går til Barnekreftforeningens arbeid med støtte til barn og familier som rammes av barnekreft, og til livsviktig forskning på kreft hos barn.

Sted: Lekeplassen innerst i Thulittveien på Lauvåsen.

Dato: 05.09.2026

Tid: 13:00

Billetter kjøper du ved å scrolle ned til "Belønninger" og velger den billettypen som passer deg best. Ta vare på kvitteringen du får i etterkant av kjøpet. Frist for å være sikret startnummer og medalje (til barna): 24. august. Oppdatert 31. august: det er flere startnummer og premier igjen, førstemann til mølla prinsippet gjelder. Husk samtidig at det er fullt mulig å delta uten startnummer også😊

Obs: For de som ønsker er det fullt mulig å støtte spleisen med et valgfritt beløp uten å delta på løpet.

Om arrangementet:

Velkommen til et uhøytidelig og lavterskel lokalløp på Lauvåsen. Start og mål ved lekeplassen innerst i Thulittveien. Løpet går langs de fine stiene vi har fått i skogen ved Hamrevann. Det blir en kort løype som passer for barn (ca. 700 meter) og en litt lengre løype (ca. 2,4 km).

Man velger selv om man går eller løper - tiden er ikke viktig. Fokuset er på at vi sammen kan støtte en god sak, samtidig som vi opplever sosialt samhold og mestring ute i naturen.

Tidsplan:

13:00: Arrangementet åpner. Utdeling av startnummer. Startnumrene kommer med blanke felt, så man kan skrive på eget navn og sette sitt personlige preg på de med tusjer og klistremerker🦋🏎 ⚽️ 🐶 Det er også glitter man kan pynte seg med hvis man vil ✨

13:30: 🪩 Bjørnis lærer oss en dans, som vi danser sammen som oppvarming. Tusen takk til Kristiansandsregionen brann og redning IKS for at dere kommer 💛 Fellesstart for den korte løypa er rett etter oppvarmingen 🌲

Ønsker at dette skal være et familiearrangement, så vi tilpasser slik at man kan følge og heie på de som løper den korte løypa først. Fellesstart for lang løype blir når kort løype har kommet i mål😊

Det er litt som foregår på lekeplassen etter målgang også, blant annet:

- Noe lett å drikke og spise på 🍐🍎🥜

- Lauvåsen IF har ulike aktiviteter. Her vanker det muligens en liten premie for de som prøver seg 🏐

- Perling av armbånd. Blant annet kan man kan perle «HÅP» som er en av Barnekreftforeningens verdier 🎗️

Praktisk informasjon:

🚲Det er svært få parkeringsplasser i Thulittveien, så bruk gjerne sykkelen eller gå. Eventuelt er det en større parkeringsplass innerst i Feltspatveien, og i Kvartsveien.

Håper å se mange av dere der :)

Støtt spleisen

Gi et valgfritt beløp

Gi det du vil

For deg som vil støtte med et valgfritt beløp

Kjøp belønninger

Innsamler har ansvar for distribusjon av belønninger

Enkeltbillett barn

100 kr
61 solgt
Velg antall
1

Enkeltbillett voksen

150 kr
30 solgt
Velg antall
1

Løp for meg 2026 - Hamrevann rundt

12 298 kroner innsamlet

40 givere
12 timer igjen
81% av 15 000 kr
Verifisert
Siri Amanda Norum
står bak spleisen
Barnekreftforeningen mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Anonym
    7 givere ga anonymt
  2. IM
    støttet og skrev en hilsen
    Lykke til med løpet ❤️
  3. Evelyn og Millie 🌸
    støttet
Vis all aktivitet

Hjelp Siri Amanda Norum å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Siri Amanda Norum er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×