Hopp til hovedinnhold

Trivsel og tiltak for pasienter og pårørende på ulike avdelinger på Haukeland universitetssjukehus!

Alle innsamlede midler går til Haukelands venner!

Heisan og på årets siste august dag setter eg no i gang ein liten spleis til Haukelands Venner og tenkte den kunne få vera til årets siste dag nemlig 31 desember!

Me er nok mange som har vært innom Haukeland i årenes løp ved at me har hatt ulike roller enten som pasient eller pårørende "og alle bekker små gir ein stor Å"

Eikorn er en venn for barn og unge på sykehuset og skal bidra til å spre glede og trygghet i sykehushverdagen. Nå har Eikorn også fått sin egen musikkvideo! 🎶✨

Sjekk ut videoen og bli kjent med Eikorn, vår fantastiske nye maskot!

https://youtu.be/JotG530cLME?si=9uus-_OGg7CXzj21

"Haukelands Venner er en ideell stiftelse som jobber for et triveligere sykehus for pasienter og pårørende. Vi søker støtte hos stiftelser, fond, legater, bedrifter og private personer. Mens sykehuset fokuserer på behandling, prøver vi å gjøre oppholdet litt bedre for små og store pasienter og pårørende.

Haukelands Venner samarbeider med sykehuset slik at vi vet hvilke avdelinger og pasientgrupper som har spesielle behov.

Vi setter stor pris på ditt bidrag - slik at vi kan gjøre sykehushverdagen best mulig for pasienter og pårørende på Haukeland."

For meir info om stiftelsen: https://www.haukelandsvenner.no/  https://www.facebook.com/Haukelandsvenner

Trivsel og tiltak for pasienter og pårørende på ulike avdelinger på Haukeland universitetssjukehus!

750 kroner innsamlet

2 givere
, 90 dager igjen
3% av 20 000 kr
Verifisert
Kristine Malkenes Tveit
står bak spleisen
HAUKELANDS VENNER mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. Anonym
    2 givere ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Kristine Malkenes Tveit å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Kristine Malkenes Tveit er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere populære spleiser

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×