Økonomisk trygghet og støtte
Othilie, vår kjæreste Datter, søster, barnebarn, niese og kjæreste mistet livet i en tragisk ulykke 15.september 2026
Hennes kjæreste, som er fra England, og bor der. har satt studie og jobb på pause for å være sammen med Othilie sin familie og bearbeide sorgen.
I England har de ikke samme rettigheter for sykepenger som vi i Norge.
Alle penger vil gå til for å hjelpe Henne med utgifter i tiden fremover slik at hun kan reise å være sammen med familien, ta del i hva som skal skje og andre utgifter i tiden fremover.
Målet er å gi henne litt økonomisk trygghet og støtte i tiden som kommer, slik at hun og de rundt kan bruke kreftene sine på å ta vare på hverandre og finne veien videre – én dag av gangen.
Denne spleiser er lage med godkjenning av henne.
Alle pengene vil gå til othilie’s pappa som vil motta og forvalte midlene på Effie’s vegne siden hun ikke har norsk konto.
