10 timer i vannet for barnekreftforeningen
Søndag 27.september. 10 timer, ett mål, å samle inn så mye som mulig til Barnekreftforeningen 💙
I stedet for en vanlig bursdagsfeiring skal jeg hoppe i bassenget og svømme i 10 timer sammenhengende for å samle inn penger til Barnekreftforeningen. Målet mitt er å svømme så langt jeg klarer i løpet av de 10 timene. Jeg håper å komme et sted mellom 34 og 40 kilometer, men det viktigste målet er å samle inn så mye som mulig til en sak som betyr mye.
Du kan støtte på tre måter:
1. Gi et valgfritt beløp direkte her på Spleis. Om det skulle være 10kr eller 10.000kr Settes alt pris på, alle bidrag betyr noe!
2. Sponse meg per kilometer. Vil du gjøre det litt mer spennende, kan du send meg en melding (98139087) og skrive hvor mange kroner du ønsker å gi per kilometer når jeg fullfører. Når de 10 timene er over og sluttdistansen er klar, donerer du beløpet her på Spleis. Eksempel: Lover du 10 kr per kilometer og jeg svømmer 35 km, blir bidraget 350 kr.
3. Del det videre! Øk engasjementet og synligheten til dette lille prosjektet mitt og del det videre med venner og familie.
Når jeg først skal bruke bursdagen min på noe, har jeg lyst til å bruke den til noe som kan bety noe for andre. 10 timer i et basseng kommer til å gjøre vondt. Det er også litt av poenget. Jeg vil utfordre meg selv skikkelig og samtidig bruke utfordringen til å rette oppmerksomhet mot Barnekreftforeningen og arbeidet de gjør for barn og familier som rammes av kreft. Hele dagen skal dokumenteres, og det blir laget en mini-dokumentar på rundt 8–10 minutter fra prosjektet i etterkant.
Målet for innsamlingen er 35.000kr. Klarer vi mer, er det enda bedre. Har du ikke mulighet til å bidra selv, hjelper det masse å dele Spleisen videre. 💙
Tusen takk til Triton Svømme- og triatlonklubb som disponerer Svømmehall, og takk til alle andre som bidrar til å gjøre gjennomføringen mulig.
Hilsen Richard Hagring❤️❤️


