Hopp til hovedinnhold

Caisphere's community mot Barnekreft

Alle pengene som samles inn skal doneres til Barnekreftforeningen ila GMB level 8 (2027).

Alt jeg tjener på Twitch + denne innsamlingen frem til neste GMB i oktober 2027 går til Barnekreftforeningen. Dette gjelder donasjoner, bits, reklame og subs.

Barnekreft har NULL plass i verden, etter GMB 2026 følte jeg ett sterkt behov for å kunne bidra enda mer til å bli kvitt denne forferdelige sykdommen. 

Alle pengene som samles inn går til Barnekreftforeningens arbeid for barn og unge som rammes av kreft, og til videre forskning på barnekreft.

Hvis målet på 50.000 oppnås skal jeg ta en tatovering som symboliserer GMB og Barnekreftforeningen, forslag kan legges på discorden. https://caisphere.no/discord 

Gir løpende oppdateringen på min egen stream https://www.twitch.tv/caisphere som beviser at alt blir brukt til dette. 

Caisphere's community mot Barnekreft

242 kroner innsamlet

2 givere
, 242 dager igjen
0% av 50 000 kr
Verifisert
Kai-Erik Lund mottar pengene
Denne knappen åpner en modal med delingsknapper, hvorav den første heter «Del på Facebook».

Siste aktivitet

  1. DrunkFreddyBoy
    støttet og skrev en hilsen
    Må støtte en så fin gest
  2. Anonym
    1 giver ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Kai-Erik Lund å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Kai-Erik Lund er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere populære spleiser

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×