Prosjektbilde for Tour Des Fjords til Mandal

Tour Des Fjords til Mandal

Tour Des Fjords til Mandal. Se for deg de fantastiske rammene vi kan skape i Mandal og ikke minst hvordan vi kan få vist frem vår herlige by!

Vi ønsker å skape en folkefest i Mandal for alle innbyggere, tilresiende og ikke minst tv seere. Flere titallsmillioner vil se på Tour Des Fjords på TV fra Mandal 29. mai 2019 i 1-1,5 time. 

Barnesykkel løp, turritt og sponsorer som er med å skaper rammen til folkefest i mai 2019 midt i Mandal Sentrum, et uvurdelig folkehelse perspektiv. Det kjøres 3-4 runder i Mandal og på Vestnes.

Dette får vi til, men vi trenger din hjelp til å samle inn nok til avgiften for å bli målby. Vi trenger 350.000 innen utgangen av november. Er du med? 

Bli med å skap folkefest i Mandal med Tour des Fjords i 2019! 

Om vi totalt sett ikke greier å skaffe nok midler og det ikke blir noe av Tour des Fjords i Mandal 2019 vil alle de som har bidratt få pengene sine tilbake!


Det er her det starter, og det er du som kan være med å skape Tour des Fjords Mandal 2019!   

Tour Des Fjords til Mandal

436 200 kroner innsamlet

165 givere
Avsluttet 11.12.2018
124% av 350 000 kr
Alf Erik Andersen sitt profilbilde
Ikke-verifisert
Alf Erik Andersen
står bak spleisen
TOUR DES FJORDS AS mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. FRYDENBØ BILSENTER AS
  2. OSK INVEST AS
  3. Kristin Vinsjevik
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Alf Erik Andersen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×