Hopp til hovedinnhold
SpareBank 1 Sør-Norge har støttet innsamlingen med 12 000 kr

Doner panten din til Sykehusbarn 💚

Skal du pante flasker? Hva med å ta pantelappen og vippse beløpet til Sykehusbarn, slik at de kan glede barn som må tilbringe juletiden på sykehuset ❤

Selv har jeg 3 lungesyke barn som har tilbragt mye tid på sykehus, og ofte i advents- og juletiden. Det er beintøft å være liten, redd og syk, og ekstra vanskelig er det i høytider. Jeg glemmer aldri ansiktsuttrykket på minstejenta når julenissen fra Sykehusbarn kom på besøk til henne på rom 306. I rundt 5 minutter var det kun julemagi og glede på rommet, i stedet for fokuset på oksygenbehov og tung pust.

Jeg håper at flest mulig kan donere panten sin de neste 2 ukene, slik at Sykehusbarn kan glede alle barn som må tilbringe juletiden på sykehus, slik de har gledet mine barn de siste årene :heart:

Julenissen på besøk :santa::heart:

Doner panten din til Sykehusbarn 💚

23 100 kroner innsamlet

61 givere
Avsluttet 20.12.2018
Verifisert
Bettina Lindgren
står bak spleisen
STIFTELSEN SYKEHUSBARN mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Linn Skjæveland
  3. Trine bøhme
    Fantastiske klovner😄

Hjelp Bettina Lindgren å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Bettina Lindgren er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×