Hopp til hovedinnhold
Prosjektbilde for Bursdagsinnsamling til dyrene i Australia

Bursdagsinnsamling til dyrene i Australia

Alle pengene går til WWF Australia

Til min 20-års dag ønsker jeg å gi penger til WWF Australia. Som de fleste sikkert vet så står Australia i flammer akkurat nå. Millioner av dyr mister hjemmene sine og lider sterkt av det som foregår. Rundt 1.25 billioner dyr har mistet livene sine. Dyr har alltid vært min hjertesak. Jeg ønsker å gi noe til de som ikke har en stemme i samfunnet.

Det er utrolig viktig å ta vare på planeten vår og alle de dyrene som lever her. Når de blir borte, så blir de borte for alltid.

Bursdagsinnsamling til dyrene i Australia

250 kroner innsamlet

3 givere
Avsluttet 31.01.2020
5% av 5 000 kr
Natalie Gill Eidskard sitt profilbilde
Verifisert
Natalie Gill Eidskard mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Synne Slettene
    ❤️❤️❤️
  3. 1 ga anonymt
Hjelp Natalie Gill Eidskard å nå frem til flere!
Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Natalie Gill Eidskard er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×