Hopp til hovedinnhold

Hjelp Hof Rideskole

Alle pengene som samles inn går til og sikre videre drift i klubben.

Hei alle sammen :) 

Vi håper alle støttespillere der ute; medlemmer, støttemedlemmer, familie og kjente har et hjerte i klubben og kan hjelpe laget. I stedet for en vaffel på loppemarkedet, loddsalg på butikken eller kakesalg på døra – støtt denne digitale dugnaden og del gjerne spleisen videre.

Ditt bidrag vil være med å støtte arbeidet med å skape god aktivitet, positive miljøer, idrettsglede og fellesskap i lokalmiljøene.

Så i disse vanskelige tider, vær så snill og hjelp disse fantastiske menneskene som bruker sine hverdager,fridager og ferier slik at vi kan komme til ett fristed i hverdagen. være sosiale med hverandre. 

Vi setter utrolig stor pris på om dere vil hjelpe til med og bidra <3



Hjelp Hof Rideskole

11 600 kroner innsamlet

33 givere
Avsluttet 01.05.2020
23% av 50 000 kr
Verifisert
Vanja Nygård
står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Christina
    ❤️❤️❤️
  3. 2 ga anonymt

Hjelp Vanja Nygård å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Vanja Nygård er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×