Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. KUN TRE TIMER TIL SPLEISEN STENGER!

    10. mai 2020 18:45

    Hei kjære alle sammen

    Vi er uendelig takknemlige for alle bidrag. Situasjonen lokalt er kritisk og mange mange bønder har mistet avlingene de forventet seg for i år, derfor blir vi nødt til å avslutte innsamlingen og i kveld er det siste mulighet. 

    Vi mangler en liten sum for å oppnå halvparten av målet.

    PLEASE FORTSETT Å DONER!!

  2. DET HASTER, BYEN TRENGER AKUTT NØDHJELP

    3. mai 2020 08:12

    Hei kjære alle sammen, nå har vi nådd 30 prosent av 50 000kr målet. Dette er takket være dere og vi hadde aldri klart det uten dere. Men vi er ikke helt i mål, det gjennstår fortsatt en del arbeid og sammen med dere kan vi få til dette. 

    Være så snill støtt spleisen, send videre linken til venner og familie! Del den i ulike grupper som du tror kan ha interesse av den!

    Igjen, tusen takk for bidraget deres og håper dere fortsetter å støtte oss både med donering og formindling av prosjektet. 

Nødhjelp til oversvømmelsene i Baardheere

23 981 kroner innsamlet

134 givere
Avsluttet 10.05.2020
47% av 50 000 kr
Verifisert
Mohammed Isak Abdullahi
står bak spleisen
Verifisert
Yousuf Hussein Afrah mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Anonym
    18 givere ga anonymt
  2. Aisha Yusuf Bile
    støttet
  3. Anonym
    6 givere ga anonymt
Vis all aktivitet

Hjelp Mohammed Isak Abdullahi å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Mohammed Isak Abdullahi er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×