Hopp til hovedinnhold

Klubbdrift Pioner fotball - gi et enda bedre tilbud til våre aktive og ta vare på og videreutvikle a

Pioner fotball ønsker å gi et enda bedre tilbud til sine spillere! Dette betyr bl.a at vi må satse på kursing, cupdeltakelse, kjøpe inn nytt og bedre utstyr m.m. Vi har denne sesongen gått over til "klubbtrøyer". Det vil si at vi kjøper inn trøyer som spillere får låne. Tidligere har spillerne måtte kjøpe selv. 

Vi har et klubbhus og naturgressbane som trenger bedre vedlikehold og "godt stell". I tillegg investerer vi i kunstgress med helårsdrift. Dette blir et realt løft for Pioner! 

Samtidig ønsker vi å opprettholde lav treningsavgift. Dette er begrunnet i vår målsetning om at ALLE som VIL skal ha muligheten til å spille fotball.

Vil du være med på å få stjerna i Finnfjordbotn til å skinne? Bidra i vår spleisaksjon. Husk at alle monner drar

Klubbdrift Pioner fotball - gi et enda bedre tilbud til våre aktive og ta vare på og videreutvikle a

12 400 kroner innsamlet

39 givere
Avsluttet 08.09.2017
Verifisert
Gunn Bodil Strømseng
står bak spleisen
IL PIONER FOTBALL mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 2 ga anonymt
  2. Tom-Rune Eliseussen
  3. Familien Danielsen

Hjelp Gunn Bodil Strømseng å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Gunn Bodil Strømseng er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×