Prosjektbilde for 100 årsgave til nærbutikken på Skardsøya

Nyeste oppdatering

«4-dager igjen, vi har nesten nådd 30.000 kr.»

100 årsgave til nærbutikken på Skardsøya

Alle pengene går direkte inn på konto til Coop Vikhals SA og vil bli brukt til nytt inngangsparti.

Nærbutikken på Skardsøya feirer i år 100 år. Dette vil bli markert lørdag 17. oktober med forskjellige  aktiviteter og tilbud.

Normalt så er det ikke så enkelt å finne på gave til en 100-åring, men til denne jubilanten har vi fått nyssen i at de ønsker seg nytt inngangsparti.

Inngangen er gammeldags, trekkfull, tungvint å åpne for kundene, og de gamle håndtakene må i disse dager vaskes flere ganger daglig for å minimere smittefaren for Corona. Med andre ord, inngangspartiet må oppgraderes.

Nærbutikken har mange som støtter opp og handler, uten det har ikke butikken overlevd i 100 år. Nå håper vi at så mange som mulig kan bidra med ett pengebeløp og/eller fortsette og handle slik at butikken opprettholder sin omsetning og kanskje klarer å øke den.

Vi har satt ett muligens hårete mål på 50.000, og det beløpet holder nok ikke til nytt inngangsparti, men alle monner drar.

Vi takker for din støtte og håper at flest mulig deler spleisen slik at den holder seg aktiv i de 30 dagene som er satt som tidsperiode.


100 årsgave til nærbutikken på Skardsøya

30 900 kroner innsamlet

82 givere
Avsluttet 09.11.2020
61% av 50 000 kr
Ann-Mari Ulfsnes sitt profilbilde
Verifisert
Ann-Mari Ulfsnes
står bak spleisen
COOP VIKHALS SA mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Oddny Johanne Hansen
  3. Anne Marie & Per Arne
    Gratulerer! 🥳😀
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Ann-Mari Ulfsnes er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×