Innkjøp scooter til løypekjøring - Pioner Ski - For ekte skiglede
Pioner Ski har kjøpt en brukt snøscooter for å kunne bedre vårt tråkketilbud i Finnfjordmarka. Med en scooter så kan vi komme tidlig i gang med å preparere og lage skispor, også når det ikke er så mye snø i marka.
Vi ønsker å fortsette med å skape skiglede for alle, på alle nivåer! Pioner Ski er en skiklubb i Midt-Troms, som driftes av hærlig dugnadsånd. Dette gjelder både tråkking av løyper, treningstilbud, arrangering av skikarusell og trimtilbud.
Tilbudet med lysløype og skispor er svært populært, brukes av mange. Skiløyper er med på å stimulere til økt fysisk aktivitet blant alle aldersgrupper i befolkningen og et viktig tiltak i folkehelse perspektivet.
All aktivitet knyttet til dette gjennomføres utelukkende i regi av en fantastisk dugnadsinnsats blant våre medlemmer.