Hjelp oss å hjelpe Saga ❤️

Sommeren 2020 var vi så heldige å få eurasiertispa Saga inn i livet vårt. Hun ble umiddelbart en del av familien og har vært en enorm berikelse for store og små. Hun er alltid med oss hvor enn vi drar, og elsker å få være med på det som skjer.
Hun er en livsglad, leken og nysgjerrig hund. En nysgjerrighet som har fått dramatiske konsekvenser. På fredag fikk Saga i seg et etsende middel som gjør at hun nå har store skader i munnen og på tunga.
Saga har vært på dyresykehus gjennom helgen, og mottar nå den beste hjelpen hun kan få. Vi er forsiktige optimister, men dyrlegen kan ikke si noe klart om senskader eller eventuelle kirurgiske inngrep på senere tidspunkt. Det vi vet er at hun trenger tilsyn på sykehus enda lengre, og at vi kommer til å ha en pasient som trenger oppfølging og medisiner framover.
Vi har den beste hundeforsikringen, men innleggelse kombinert med vakthelg, dyre medisiner og undersøkelser, samt andre tillegg gjør at denne blir brukt opp i løpet av kort tid.
Så lenge dyrlegen mener det er håp for Saga ønsker vi å gi henne denne muligheten. Vi ber dere derfor nå om å være så snill å hjelpe oss slik at vi kan hjelpe henne. Vi vet ikke eksakt hvor mye vi kommer til å trenge, men hver eneste krone blir satt pris på. :yellow_heart:
Dersom det viser seg at dette ikke går veien for vår kjære Saga, blir det innsamlede beløpet donert til Dyrebeskyttelsen Norge.