Ramadan matkasser
Vi deler ut matkasser til fattige familier i Pakistan, med all nødvendig basic varer.
Noe av innholdet i eskene er sekk med ris, olje, linser, bønner, sukker, salt, noe krydder, mel, grønnsaker, frukt, litt kjøtt, såpe, covid 19 masker, antibac og shampoo, rent vann i gallons mm .
Vi deler også ut varm iftar middag til bostedsløse og rent vann i flasker
Pakistan er ett land med 220 millioner innbyggere, der rundt 24 % lever i ekstrem fattigdom før pandemien. Nå ett år senere har dette tallet steget drastisk, mange er arbeidsløse og matprisene har gått mye opp. Og covid 19 er nå på sin 3 bølge, med høye tall.
Vi er en liten organisasjon, som gjør vårt beste, vi er i Pakistan selv og kjøper inn og deler ut direkte selv, så alle midler som kommer inn til oss går direkte til de fattigste.
Takk for at du bidrar, og følg gjerne med oss på facebook, på Pure Souls welfare organization, der vil vi legge ut daglige oppdateringer med bilder og videoer fra hva som blir delt ut.