Hopp til hovedinnhold

Nettside til Føniks!

Pengene som samles inn går til hosting, WordPress-lisens, design og utvikling.

Foreningen for alle konservative studenter (FAKS) vil investere i en nettside til vårt nystartede tidsskrift Føniks. Foreløbig finnes Føniks kun i papirutgave som distribueres gratis på studiesteder i byer der FAKS har lokallag, og vi ønsker å nå bredere ut til et større publikum.

Ambisjonen er å gjøre Føniks til et intellektuelt kraftsentrum for konservative idéer, både på høyere utdannelsesinstitusjoner og i Norge for øvrig.

Givere som donerer 250 kr eller mer, vi få tilsendt et eksemplar av siste papirutgave i posten, eller få hederlig omtale i neste utgave hvis de allerede har siste papirutgave.

Nettside til Føniks!

25 400 kroner innsamlet

69 givere
Avsluttet 10.10.2021
84% av 30 000 kr
FAKS
Verifisert
Ingrid Thorkildsen står bak spleisen
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 2 ga anonymt
  2. Finn Erik Dyngeland Hammar
  3. Hans Hegelstad

Hjelp FAKS å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Ingrid Thorkildsen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×