Hopp til hovedinnhold
Prosjektbilde for NDT-LAN ønsker å gjennomføre større LAN-party

NDT-LAN ønsker å gjennomføre større LAN-party

Alle pengene som samles inn vil brukes til å gjøre LAN tilbudet vårt bedre og større.

NDT-LAN

I 2019 arrangerte NDT-LAN sitt største LAN noensinne. Vi arrangerte lan for 120 gjester + 30 arrangører.

Nå har endelig corona sluppet taket så pass at vi kan arrangere LAN party igjen.

Vinterferien 2022 arrangerte vi endelig LAN igjen, denne gang var vi tilbake i våre faste lokaler i kjelleren til Nygård Kirke på Laksevåg.

I høstferien har vi lyst å stelle i stand nytt LAN, denne gang ønsker vi å å gjennomføre et like stort eller kanskje større LAN enn det vi hadde i 2019.
Forespørsler om leie av lokaler er sendt ut og med dette har vi begynt å motta svar ang priser for leie.
I den sammenheng trenger vi din støtte. Vi trenger å samle inn ca 80 000 innen høstferien 2022 for å kunne gjennomføre dette lan partyet.

NDT-LAN har i 18 år arrangert LAN for ungdom fra 13 år og opp. Arrangementene våre er rusfri og med stort fokus på den sosiale delen rundt LAN.

Vårt hovedmål er å tilby et lavterskeltilbud for ungdom i høst og vinterferien.

Vi arrangerer flere konkurranser i diverse dataspill og ligger i stor grad til rette for at deltakere med litt mindre råd likevel skal være mest mulig inkludert.
Derfor har vi de siste 5 årene samarbeidet med GG Bergen om å sitte opp spillkonsoller tilgjengelig for alle deltakerne våre.
Utenom dataspill har vi også et entusiastisk brettspill miljø blandt deltakeren våre. Vi prøver derfor hvert år å fornye oss på brett/ kortspill fronten.

Vi har jobbet tett med MOLA og Lions på Laksevåg i flere år, de har sponset både oss og deltakerne våre på flere måter.

I tillegg har vi god kontakt med brannvesenet og politi.

Vi trenger din støtte for å kunne øke tilbudet vårt mest mulig.
Vi ønsker å arrangere LAN for så mange som mulig, men ser at 2 - 300 ungdom er det mest realistiske i forhold til lokaler, kostnader og ikke minst antall frivillige som må til for å gjennomføre dette.

Med dette trenger vi så mye støtte som mulig.

Har du ungdom i hus som kanskje kunne tenke seg å være med på LAN?
Kunne du tenke deg å sponse oss med et valgfritt beløp slik at vi kan realisere dette?
Jobber du i eller kjenner du til en bedrift som kanskje også kunne tenke oss å sponse oss så del gjerne.
Vi trenger all hjelp vi kan få til å klare å gjennomføre dette LANet.

Og dersom vi ikke når målet hjelper dette likevel ekstremt mye til våre vanlige lan.

NDT-LAN ønsker å gjennomføre større LAN-party

6 226 kroner innsamlet

21 givere
Avsluttet 01.10.2022
6% av 100 000 kr
NDT-LAN sitt profilbilde
NDT-LAN
Verifisert
Nicolai Alexander Håland står bak spleisen
NDT- LAN mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Nitro Dax
    Dere har verdens beste leder
  2. Andreas Fuglevand
    Dette blir bra!
  3. Magne Hus
    La oss håpe det beste for dette store LANet. Mvh Magne Hus
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Nicolai Alexander Håland er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×