Hjelp til å få ut mødre å barn i ukraina og videre til Danmark og Norge
Vi har kontroll på regler om biometrisk pass eller visum for de uten biometrisk pass. Vi leverer derfor flyktninger til danmark som søker asyl der. Dette kan gjøres uten biometrisk pass.
Jeg og en sjåffør til drar ned til Polen for å kjøre mødre med små barn som fremstår som svakest og mest preget inn i Danmark og avlevere dem der. Vi tenkte ta flere turer mellom Polen og Danmark og på retur hjem til Norge tar vi med bilen full i helst mødre med de minste barna og avleverer de på Råde flyktningmottak. Dette vill koste litt så vi er avhengig av å få medisiner, morsmelkerstatning, bleier, vaskeservietter og drivstoff samt fergebillett til norge tur og retur. Klær ser det ut som de har tills dem kommer til et mottak.
Vi trenger penge hjelp/støtte med drivstoff, mat og ferge billet til kiel.Jeg skal åpne egen konto i bank med eget kort som går kun til dette prosjektet.
400 mil> 400 liter drivstoff= 8000 kr
Fergebillett tur og retur 5000 kr
Mat 2500 ktotalt 15500
Vi har fått inn 3000 kr på vipps og spleis totalt. Vi mangler 12500 kr.
Link til vår facebook side:
https://www.facebook.com/groups/1282660792243912/permalink/1299848490525142/
Kom igjen å bli med i hjelp barna til sikkerhet!!
Det vill bli laget reise dagbok og alt vi kjøper vil det legges frem kvitteringer på og regnskap oppgjort så de som gitt støtte ser at pengene går til dette.
Steffen Bjørnstad blir uavhengig kontroll hva pengene går til. Han vill få full innsyn i vipps, konto og kvitteringer.
Håper vi kan bruke denne siden som reise dagbok i annet fall vil det bli oprettet egen side.
Vi alle må hjelpe de stakkars barna for å sikre dem en god og trygg fremtid.
Hvis noen har minibuss og sjåffør så sier vi ja takk til det.
Dere kan søke opp min profil på facebook. Sven Gåskjølen heter jeg.
Får vi inn for lite pengestøtte sånn at det ikke blir noe av så sender vi vipps pengene tilbake til de som gitt støtte.
Del del og del på alle mulige sider
Vipps 41734167
Vi har full kontroll over regler med biometrisk pass og krav til dolumenter for grensepasseringer. Trenger ikke mer info.
Ønsker å ha oss frabedt fra stygge komentarer og tips om at nav, kommune osv har ansvaret og andre unødvendig kommentarer. Hvis du ikke kan støtte så avstå fra å kommentere. Alle andre kommentarer enn støtte ber vi om å slippe!!!!



