Støtt de små forlagenes reise mot spillmesse i Essen 2022.
Brettspillforleggernes Forening er en organisasjon for de små forlagene. Vi hjelper de engasjerte og lidenskapelige brettspillskaperne og -utgiverne som ikke enkelt med kan konkurrere med de største aktørene. Brettspillmiljøet i Norge er stort og variert, med denne innsamlingen kan du hjelpe til at dette miljøet kan få utviklet og utgitt flere spill. Spillmessen i Essen (6.-9. oktober) er den største av sitt slag og er uvurderlig for utgivere med tanke på spilltesting, produksjon og salg, for å kunne konkurrere.
Støtt oss om du ønsker å hjelpe til med å ha et levende brettspillmiljø i Norge, etter en lang og vanskelig periode. Du kan også bidra med å kjøpe skrapelodd via Spleis! Se våre medlemmer på: https://norwaytabletop.weebly.com/
Om du ønsker kan du også få være med oss på turen for å vise frem våre spill til et internasjonalt publikum, kontakt oss om du ønsker dette, vi tar med en eller to til å hjelpe oss på stand.
Midlene vil hjelpe oss med å kunne dra på Spillmessen i Essen med en stand, resten av utgiftene finansieres av organisasjonen og deltakerne.