Hopp til hovedinnhold
Prosjektbilde for Playtime Poland - lek og latter til ukrainske barnehjemsbarn

Oppdateringer

  1. Nå er vi hjemme igjen!

    23. desember 2022 11:35

    Prosjektet vårt i Polen er avsluttet for denne gang, og flokken har omsider kommet seg hjem for å feire jul. Tusen takk til alle dere som har støttet oss så langt, det er godt å ha dere i ryggen når vi er på prosjekt! I morgen ender innsamlingsaksjonen vår, så det er fortsatt tid til å bidra. 

    Det har vært 10 fantastiske, rørende, utfordrende og morsomme uker, og vi gleder oss til å fortelle dere mer om hva vi har gjort.  Vi har møtt så mange sjarmerende, lekne og godthjerta barn som vi har hatt gleden av å blitt litt kjent med. Samtidig har vi sett og følt hvor ødeleggende oppvektsten på store institusjoner kan være, og vi skulle gjerne sett at de fantastiske barna hadde fått feira jul i et godt hjem. Vi er takknemlige for hvor heldige vi er som kan feire jula hjemme i Norge, og for at vi har mulighet til å dele denne gleden med andre. Vi tar med oss denne positiviteten inn i det nye året og nye prosjekter.

  2. Oppdatering fra Polen!

    27. november 2022 17:42

    TUSEN TAKK til alle som har hjulpet oss med å støtte, dele og heie på oss og spleisen vår! På bare noen dager har vi fått inn 23 000 kroner, en drøss med delinger og mange gode ord. Vi er målløse av glede og takknemlighet, dere er alle helt rå! 

    Benno og resten av Seagullene er travelt opptatt med å besøke barnehjem rundt omkring i Polen. Hvert senter som får besøk av Flying Seagulls, får planlagte og godt tilpassede ukelange opplegg med et bredt spekter av aktiviteter, lek og gøy! For å nå så mange barn som mulig, har vi delt opp gjengen i 2 flokker som besøker senter på hver sin kant av Polen.

    Vi kommer snart tilbake med flere oppdateringer!  

Playtime Poland - lek og latter til ukrainske barnehjemsbarn

37 890 kroner innsamlet

128 givere
Avsluttet 24.12.2022
75% av 50 000 kr
Flying Seagulls Norge  sitt profilbilde
Flying Seagulls Norge
Verifisert
Frida Johansen står bak spleisen
FLYING SEAGULLS NORGE sitt profilbilde
FLYING SEAGULLS NORGE mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Anonym
  3. 1 ga anonymt
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Frida Johansen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår?

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×