Hopp til hovedinnhold

Oppdateringer

  1. En liten oppdatering. Amelia utsetter reiser til Polen til nærmere sommeren.

    19. februar 2023 15:10

    Vi utsetter reisen til Polen for å få SOT-behandling i samråd med hennes naturmedisiner i Norge. Det er viktig at hun er så sterk som mulig for å få best utbytte av behandlingen, og denne vinteren har vært tøff med lungebetennelse, bihulebetennelse, halsbetennelse og covid. Vi regner med hun er i bedre stand til denne behandlingen litt nærmere sommeren.

    Nå føler Amelia at hun trenger å samle krefter og være ung og litt mer sosial en periode før hun utsetter kroppen for røff behandling igjen. 

    Amelia er russ denne våren (uten at hun har vært noe på skolen denne vinteren) sammen med vennene hun fikk da hun startet på videregående. Hun vil bruke energien og kreftene på å samle på gode opplevelser. Det er også viktig for å få bedring fysisk. 

Amelia ble alvorlig syk som 12-åring og er fremdeles ute av stand til å leve et "normalt" liv.

20 120 kroner innsamlet

59 givere
Avsluttet 12.05.2023
13% av 150 000 kr
Verifisert
Heidi Iren Solberg mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 1 ga anonymt
  2. Klaus
    Held og lykke videre.
  3. 1 ga anonymt

Hjelp Heidi Iren Solberg å nå frem til flere!

Deler du spleisen med nettverket ditt bidrar du i snitt med 1 000 kr ekstra til spleisen 💰
Facebook
Kopiér lenke
Flere valg
Heidi Iren Solberg er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×