Prosjektbilde for Den ultimate julegaven til min mann

Nyeste oppdatering

«3 vennlige sjeler»

Den ultimate julegaven til min mann

Flybilett for å besøke min mann i julen

Mitt navn kommer opp med mitt pikenavn: Enoksen.  Jeg får ikke endret dette.

Hei

Mitt navn er Rose-Mari Modtland.  16 juni-22 giftet jeg meg med min sjelevenn. Han er amerikaner og skal komme til Norge så snart alt er i orden ifht. å flytte fra ett land til ett annet.  Ting tar tid.

Mitt høyeste ønske til jul er å kunne reise og besøke han i julen.  Samtidig hjelpe med noe av det som må gjøres ifht. at han flytter til Norge.   Normalt sett ville jeg kunne ordnet dette selv, men siden jeg har vært sykemeldt en stund nå er min inntekt betraktelig redusert.  Jeg hadde ett arbeidsuhell og går til behandling for dette.  Forhåpentligvis vil jeg bli bra igjen, så jeg kan gå tilbake på jobb innen rimelig tid.

Ting er veldig vanskelig for tiden.  Jeg savner ham så inderlig. Julen er en tid hvor man skal være sammen med den man elsker.  16 des har vi vært gift i 6 md.........Det er vondt å kun ha kontakt via video-chat på messenger.  I går fikk jeg beskjed om at min sønn ikke kommer til meg i julen.  Det betyr en jul alene.  Jeg gråter daglig, jeg har det vondt.  I natt sov vi "sammen" på videochat.  Jeg ønsker så inderlig å kunne være i hans armer igjen.  Jeg reiste fra USA 5 juli, så det er altfor lenge siden vi har sett hverandre.  

Jeg ber om hjelp til flybiletten tur/retur og håper noen kan se vårt savn.   Jeg har ikke sagt noe til min mann om denne spleisen.  Jeg ønsker å overraske han.

Jeg ønsker alle en riktig god jul, med venner og familie. God bless you.

Den ultimate julegaven til min mann

900 kroner innsamlet

2 givere
Avsluttet 16.12.2022
6% av 15 000 kr
Rose-Mari Enoksen sitt profilbilde
Verifisert
Rose-Mari Enoksen mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Tine Berg
    God jul!❤️🎅🏻
  2. 1 ga anonymt
  3. Anonym
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Rose-Mari Enoksen er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×