Hjelp Kenneth med å få tettet lekkasje i taket, og få kjøpt infrarød badstue til smertebehandling

Alle pengene går uavkortet til han, og hans familie til fiksing av tak og innkjøp av infrarød badstue.

Etter å ha ligget 9 dager i respirator med corona høsten 2020, har han hatt mye smerter. Han har også revmatisme og fybriomyalgi. I høst ble han lagt inn på sykehus med blodpropp i begge lungene. 

Huset han og familien bor i har en lekkasje i taket, som de ikke har råd/mulighet til å utbedre da han er kraftig redusert fysisk, og de ikke har råd til å få fagfolk til å gjøre det.

Han og familien sliter økonomisk, og jeg ønsker å kunne bidra til at han kan få kjøpt seg en infrarød badstue til smertelindring.

Skulle det komme inn mer enn det det koster for å fikse tak og kjøpe infrarød badstue, vil det gå til annet forefallende arbeid på huset.

Håper det finnes noen der ute, som vil hjelpe meg med å hjelpe, så de kan få en bedre hverdag i 2023.

Hjelp Kenneth med å få tettet lekkasje i taket, og få kjøpt infrarød badstue til smertebehandling

15 800 kroner innsamlet

50 givere
Avsluttet 25.01.2023
45% av 35 000 kr
Verifisert
Raymond Løkenlien
står bak spleisen
Verifisert
Kenneth Aulibråten mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. Børge Søberg Lein
    Lykke til :)
  2. André
  3. Nancy
    Håper det ordner seg for deg.
Del innsamlingen
Facebook
X
E-post
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
Raymond Løkenlien er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×