Prosjektbilde for Zillionare, 6 år trenger hjerteoperasjon. Bli med å redd hans liv.

Oppdateringer

  1. Hjertelig takk for en fantastisk respons. ❤️🙏🙏

    12. februar 2023 15:08

    ZILLIONARE 🥰 

    Takket være alle dere som har vært med å støtte og å dele innsamlingen har Zillionare nå vært i Nairobi og fått gjort den viktige hjerte undersøkelsen som trengtes for å planlegge operasjonen.  Røntgen og flere tester ble gjort og ett kamera ble ført opp igjennom lysken til hjertet og den avdekket dessverre at hullet var større enn de hadde regnet med. De vil operere ham så snart vi har greid å samle inn det resterende til operasjonen. Siste oppdaterte informasjon fra sykehuset var at operasjonen vil komme på ca 150 000 kroner. Undersøkelsene hittil har kostet ca 50 000 kroner.  Fortsatt mangler vi ca 100 000 kroner før han kan opereres, men vi har tro for at vi skal greie dette i løpet av ett par ukers tid. 🙏🙏 

    For at den skal lykkes trenger jeg fortsatt hjelp av dere. Vær så snill hjelp meg å dele innsamlingen på de forskjellige sosiale medier hvis dere ikke har gjort det tidligere.  🙏🙏 spleis.no/hjerteoperasjon

  2. Tusen takk!

    8. februar 2023 12:20

    Tusen hjertelig takk til alle som har vært med og bidratt på innsamlingen. Status i dag er 24 050 kr innsamlet her på Spleis på under 2 dager.

    2 500 Kr innsamlet via Vipps og 5 500 direkte til bank.

    Totalt er det til nå samlet inn 32 050 kr til operasjonen for Zillionare. ❤️❤️❤️

Zillionare, 6 år trenger hjerteoperasjon. Bli med å redd hans liv.

42 500 kroner innsamlet

60 givere
Avsluttet 08.03.2023
42% av 100 000 kr
KENYAHJELPEN mottar pengene
Avsluttet

Siste aktivitet

  1. 3 ga anonymt
  2. Anabel Rosland
  3. Victoria Stubberud
Del innsamlingen
Facebook
X
Plakat
Lagre bildet på telefonen din og last bildet opp på Instagram som et vanlig innlegg eller i story.
Skriv ut en plakat og heng den opp i ditt nabolag eller legg den i naboenes postkasse.
Skriv ut QR-koden og vis den frem til potensielle givere slik at det blir enklere for dem å gi.
KENYAHJELPEN er ansvarlig for innholdet i denne innsamlingen og for at pengene går til angitt formål. Mistanke om brudd på våre vilkår? Rapporter den til oss.

Se hva andre spleiser på 🙌

Tenker du på å lage en spleis til noe du brenner for? Vi har samlet et knippe inspirerende spleiser!
Se flere spleiser vi heier på

Uuups! Du bruker en utdatert nettleser.

Med nettleseren du nå bruker vil spleis.no ikke kunne brukes skikkelig. Men fortvil ikke! Du har flere muligheter;

  1. Bytt til en annen nettleser, for eksempel Google Chrome
  2. Fortsett på mobiltelefonen, bare skriv inn adressen:
  3. Lukk denne boksen, og fortsett på eget ansvar

×