Lydanlegg og teknisk utstyr til Sirkelsaga!

Sirkelsaga er mitt siste verk, det vil være i prosess og utvikles så lenge jeg lever. Sirkelsaga kan beskrives som en hage eller park, men jeg liker best å kalle det en Oase. Her har jeg mange ambisjoner og visjoner som vil utformes over tid, noen med kort perspektiv og andre med en lang horisont. Sentralt står det å skape en sosial møteplass hvor en kan senke skuldrene, puste rolig og åpne sansene.
Det er mange tagger på Sirkelsaga (for ikke å si 'fasetter') her rommes bl. a.; urbant landbruk, scene, museum, historie, bærekraft, terapi, galleri, jordfabrikk og kunst. Livet, Døden og Anarkismen representerer den overordnede tematikken i verket, som gir rom for nesten alt. Det er bokstavelig talt lav terskel og stor takhøyde, for her er hverken dører eller tak.
Sirkelsaga består av minst 90% gjenbruk og skal i det lengste unngå å kjøpe noe som helst nytt. Dog vil det bidra til bærekraftig drift av scene med et saklig lydanlegg og teknisk utstyr. Jeg henvender meg derfor til venner, støttespillere og resten av nettverket; bli med å spleis!

Jeg vil bort fra søknader og rapporter, beholde beina på bakken og fingra i jorda. Jeg satser på frivillige bidrag heller enn skattepengekaka 'alle' i kultursektoren kjemper om å få en bit av.
Sirkelsaga er Anti:
-gentrifisering
-kapitalistisk
-fobisk
Sesongåpning 1. Mai kl. 14-22
Håvve
