Rullestolbruker blitt svindlet
Jeg er ufør,grunnet multippel scelerosr. Doagnosert januar 1988.mine foreldre døde I 2017. Er enebarn. Fikk derfor arven. Hadde nærmere 1,5 mill og følte at der var mulig pengemaskin for meg å fungere. Heldigvis. Alt dette ble ødelagt 15.02.2023
Da David Webster ringte ble jeg fullstendig svindler. Alle pengene mine svindlet bort. Er no I en ekstremt vanskelig økonomisk situasjon.
Fikk høre av venner om spleis.no og antydet at dette kunne være en god hjelp. Håper noen kan/ønsker å hjelpe meg. Har dessverre ikke penger til å kunne fungere. Lurer også på om jeg må kontakte gratis student advokat hjelp. For hvis jeg ikke greier å få orden på økonomien, vil jeg nok miste leiligheten. Og alle mulighetene til å leve et normalt liv. Er så forbanna på meg selv at jeg kunne havne i denne ekstremt vanskelige situasjonen jeg har gjort. Lurer også på om jeg bør kontakte avis. Få de til å skrive enda mere hvor lett det er å havne i en slik situasjon. Selv om man er helt sikker på at dette ikke vill skje meg.
Dumt av meg! Men der skjedde meg og da kan der skje deg også. Så uansett.. ikke gi noe informasjon om deg selv til ukjente. Det vet dere alle. Jeg visste det, men allikevel greide jeg å tabbe meg ut.
Så lov meg en ting!!!
Ikke gjør samme fadesen som meg.