En siste vemodig oppdatering, men som også førte til noe godt.
Hei alle, vil starte med å takke dere fra Janne, dette har hjulpet henne litt på vei. Selv om hun nå får økonomisk hjelp, så har personer plaget og vært så direkte slemme og truende, svertet henne i lokalmiljø etc at hun har bestemt seg for å ikke starte opp igjen, hun orker ikke dette en gang til. Alt er selvfølgelig dokumentert.
Jeg skal nå fortelle dere om min rolle, fordi jeg føler alle burde se virkeligheten på internett, og en opplevelse jeg aldri har hatt før, og håper jeg aldri får igjen.
Jeg som administrator, upartisk og ikke kjente noen i saken overhode, har jobbet i timer etter timer siste uken med å spre budskapet i alle forum jeg viste om, og ikke viste om, da jeg virkelig ønsket å få inn så mye penger som mulig (vi klarte 7000kr, vell før Spleis skal ha sitt hehe, men uansett)
Jeg skal ikke offentlig spekulere i hvem denne svertekampanjen kom fra, men skal være ærlig å si at de lyktes delvis, jeg orker ikke mer. Man gjøre opp sin egen mening om hvem og hvorfor, men dette har vært en helt sprø reise som har tatt energi og masse tid fra meg.
Denne spleisen varte ikke lenge, men jeg har ALDRI i mitt liv opplevd lignende, og måttet bruke så mye tid, både hjemme på fritid, men også på jobben, bare for å forsøke å hjelpe noen. På grunn av dette og at Janne ikke vil gjenåpne Tante Jannes Hundepass, bestemte vi oss for å avslutte spleisen.
Om dette er hva jeg som administrator opplever, kan jeg bare tenke meg hva Janne har opplevd. Spleisen stoppes umiddelbart, og penger brukes til ubetalte regninger hos veterinær etc. som lovet i da vi startet spleisen.